Cursussen
Algemeen
 Archief
 Computer
 Creatief
 Excursie
 Koken
 Kunst en cultuur
 Lichaam en geest
 Mens en maatschappij
 Talen

Regio's

Cursus: Kleur

Vlissingen
Docent(e)mevr. J. Boer
Duur2 lessen van 3 uur
Data6 en 13 februari 2013
Aanvangwoensdag 6 februari 2013
Tijd9.00 – 12.00 uur
CursusplaatsStudio Jannie Boer, Kabelweg 3, Vlissingen
Cursusgeld€ 55,–

Welke kleuren halen het beste in u naar boven? Deze cursus van 2 ochtenden is een ontdekkingsreis om meer te weten te komen over de kenmerken van kleur en hoe je deze kleuren voor je kan laten werken. Nooit meer twijfelen over een goede aankoop qua kleur en nooit meer urenlang ‘zwerven’ door een winkel!! Wel een frissere, jongere uitstraling en veel tijd- en geldwinst. We kijken hierbij niet alleen naar de combinatie van huid, haar en ogen, maar ook zeker naar de persoonlijkheid. We werken vanuit de 4 hoofdtypes; zomer, winter, herfst en lente, maar daarnaast ook met de 6 tussentypes en de 78 nuances die er ook nog zijn. De contrasten komen aan bod en ook hoe de kleuren te combineren binnen de diverse kleurtypes. Dat gaan we allemaal ontdekken bij deze cursus kleur.
We gaan bepalen welk kleurtype het dichtste bij u en uw persoonlijkheid staat en hoe u daar het beste mee om kunt gaan. Kortom: we gaan op zoek naar UW ALLERBESTE KLEUREN!!

Materiaalkosten bedragen € 10,– en dienen rechtstreeks aan de docente betaald te worden.


Cursus: Stijl

Vlissingen
Docent(e)mevr. J. Boer
Duur2 lessen van 3 uur
Data6 en 13 maart 2013
Aanvangwoensdag 6 maart 2013
Tijd9.00 – 12.00 uur
CursusplaatsStudio Jannie Boer, Kabelweg 3, Vlissingen
Cursusgeld€ 55,–

Staat u weleens voor uw kast en heeft u niks om aan te trekken?
Dan kan de cursus stijl een oplossing bieden. Deze cursus is bedoeld om meer te weten te komen over stijl in het algemeen en uw eigen stijl in het bijzonder. Bent u meer het romantische type, of juist wat sportiever? Houdt u van dramatiek of gewoon van stijlvol klassiek en netjes? Hebt u geen idee welke stijl bij uw figuur het beste tot zijn recht komt? Zou u wel eens wat anders willen proberen, maar weet u niet precies wat? We bepalen aan de hand van uw figuur, uw dagelijkse bezigheden en uw smaak welke kleding het beste bij u past. Welke lengte van jasjes, pantalons en rokken geven de juiste balans? Ook kijken we naar de verschillende halslijnen en diverse modellen kledingstukken. Bent u al op de hoogte welk kleurtype u bent (is wel een voordeel wanneer u al uw kleurtype kent), maar heeft u nog moeite met de juiste stijl? Deze cursus zal zorgen dat u met meer gemak en veel gerichter winkelt en met de juiste kledingstukken in de juiste stoffen thuiskomt. Kortom; we gaan op zoek naar UW EIGEN STIJL!

Materiaalkosten bedragen € 7,– en dienen rechtstreeks aan de docente betaald te worden.